Kaip naudotis

NAUDOJIMASIS AIKŠTELĖMIS

Stovėjimo aikštelės oro uoste valdomos vaizdo kameromis. Privažiavus prie kelio užtvaro ir sustojus prieš „STOP“ liniją, kamera nuskenuos automobilio valstybinį numerį ir pakilus užtvarui galėsite įvažiuoti / išvažiuoti.

APMOKĖJIMO TVARKA

  • Apmokėjimas internetu. Rezervuokite parkavimo vietą iš anksto svetainėje www.parkavimasorouoste.lt. Jūsų automobilio numeris bus sistemoje, atsispausdinti mokėjimo patvirtinimo nereikia.

  • Apmokėjimas kasoje. Už stovėjimo paslaugas galite atsiskaityti bet kurioje uniPark kasoje. Kasoje galima atsiskaityti grynaisiais pinigais arba banko kortele. Kasos ekrane suveskite automobilio valstybinį numerį ir sekite tolimesnes instrukcijas. Jei kasoje neradote savo automobilio valstybinio numerio, skambinkite pagalbos telefonu (24/7) +370 700 77877. Po apmokėjimo Jums bus skirtos 15 minučių išvažiuoti.

  • Apmokėjimas mobiliąja uniPark programėle. Atsiskaitykite už paslaugas greičiau ir patogiau su uniPark programėle. Ją nemokamai galite atsisiųsti  iš internetinių parduotuvių Google play ir App store. Po apmokėjimo Jums bus skirtos 15 minučių išvažiuoti.

Automobilių stovėjimo laikas apvalinamas valandų tikslumų į didesnę pusę. Kainas galite peržiūrėti čia.