Slapukų politika

Kas yra slapukai?

Slapukas – tai mažas tekstinis failas, kurį interneto svetainė įrašo į jūsų kompiuterį arba mobilųjį prietaisą, kai jūs toje svetainėje apsilankote. Slapukai plačiai naudojami tam, kad interneto svetainės veiktų arba veiktų efektyviau, ir siekiant suteikti informacijos svetainės savininkams.

 

Kaip mes naudojame slapukus?

E-shop slapukai

www.parkavimasorouoste.lt svetainėje galima užsisakyti paslaugas internetu. Tam, kad pirkimas įvyktų sklandžiai naudojame E-shop slapukus. Jie padeda sekti kliento elgseną ir palengvina užsakymo atlikimą.

 

Google Analytics ir AdWords

www.parkavimasorouoste.lt interneto svetainėje naudojamasi „Google Analytics“ – Google, Inc. (toliau – Google) teikiama žiniatinklio analizės paslauga, kuri padeda išanalizuoti, kaip naudojamasi šia interneto svetaine. Šiuo tikslu „Google Analytics“ naudoja slapukus – tekstinius failus, kurie įrašomi į jūsų kompiuterį.

„Google“ įvairiai naudoja slapukus. Pavyzdžiui, naudojant pakartotinę rinkodarą AdWords ir Google Analytics slapukai naudojami rodant skelbimus arba stebint jūsų pasirinkimus.

Slapukų gauta informacija apie naudojimąsi interneto svetaine – standartinė interneto žurnalo informacija (įskaitant jūsų IP adresą) ir anoniminė informacija apie lankytojo elgesį – perduodama Google ir Google ją saugo, be kita ko, JAV esančiuose serveriuose. Prieš išsiųsdami jūsų IP adresą Google, paverčiame jį anoniminiu.

Pagal Google „privatumo skydo“ sertifikavimo tvarką, Google pareiškia, kad ji laikosi ES ir JAV „privatumo skydo“ sistemos reikalavimų. Google gali perduoti „Google Analytics“ surinktą informaciją trečiosioms šalims, kai to reikalaujama pagal įstatymą arba kai tos trečiosios šalys tvarko informaciją Google vardu.

Pagal „Google Analytics“ paslaugos teikimo sąlygas Google nesusies duomenų subjekto IP adreso su jokiais kitais Google turimais duomenimis.

Jei norite atsisakyti „Google Analytics“ slapukų, atsisiųskite ir įdiekite „Google Analytics“ atsisakymo naršyklės plėtinį (angl. Opt-out Browser Add-on).

 

„Google Analytics“ atsisakymo naršyklės plėtinys

Slapukai taip pat naudojami tam, kad būtų užregistruota, ar duomenų subjektas sutinka (arba nesutinka), kad www.parkavimasorouoste.lt interneto svetainėje būtų naudojami slapukai, kad šis klausimas nebūtų užduodamas kiekvieną kartą apsilankant svetainėje.

 

Slapukų sąrašas

Slapukas Saugojimo terminas Aprašymas Šaltinis
ga 2 metus Slapukas renka informaciją apie vartotojų elgseną svetainėje ir yra naudojamas siekiant išsaugoti statistinę informaciją. Google analytics
_gid 24 valandas Slapukas renka informaciją apie vartotojų elgseną svetainėje ir yra naudojamas siekiant išsaugoti statistinę informaciją. Google analytics
dateFrom Iškart po naršyklės uždarymo Slapukas saugo pirkimo duomenis. E-shop
dateTo Iškart po naršyklės uždarymo Slapukas saugo pirkimo duomenis. E-shop
pll_language Iškart po naršyklės uždarymo Slapukas saugo pirkimo duomenis. E-shop
regularFinal Iškart po naršyklės uždarymo Slapukas saugo pirkimo duomenis. E-shop
timeFrom Iškart po naršyklės uždarymo Slapukas saugo pirkimo duomenis. E-shop
timeTo Iškart po naršyklės uždarymo Slapukas saugo pirkimo duomenis. E-shop
wordpress_test_cookie Iškart po naršyklės uždarymo „WordPress“ nustato šį slapuką, kai pereinate į prisijungimo puslapį. Slapukas naudojamas norint patikrinti, ar jūsų žiniatinklio naršyklėje nustatyta leisti arba atmesti slapukus. WordPress
zoneName Iškart po naršyklės uždarymo Slapukas saugo pirkimo duomenis. E-shop
zone_id Iškart po naršyklės uždarymo Slapukas saugo pirkimo duomenis. E-shop

 

Kaip valdyti slapukus

Slapukus galite valdyti ir (arba) ištrinti pagal savo pageidavimus. Galite ištrinti visus jūsų kompiuteryje jau esančius slapukus, o daugumoje naršyklių galite nustatyti, kad slapukai nebūtų įrašomi. Daugiau informacijos apie slapukus 

 

Slapukų valdymas jūsų naršyklėje

Daugumoje naršyklių galima:

  • patikrinti, kokie slapukai yra įrašyti, ir ištrinti atskirus slapukus
  • blokuoti trečiųjų šalių slapukus
  • blokuoti slapukus iš konkrečių interneto svetainių
  • blokuoti visų slapukų siuntimą
  • uždarant naršyklę ištrinti visus slapukus.

Jei pasirinkote ištrinti slapukus, nepamirškite, kad bus pašalintos ir visos nustatytos parinktys. Be to, visiškai užblokavus slapukus, daug interneto svetainių (įskaitant mūsų svetainę) neveiks tinkamai ir visiškai neveiks naršymas internetu. Dėl šių priežasčių nerekomenduojame išjungti slapukų, kai naudojatės mūsų internetine svetaine.

Talpyklos ir slapukų išvalymas